Home / خبرها / هرگز یادگیری را متوقف نکنید، شرکت Kuraray بر آموزش آنلاین تمرکز دارد

هرگز یادگیری را متوقف نکنید، شرکت Kuraray بر آموزش آنلاین تمرکز دارد

۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰- در این اوقات عجیب و سخت ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 ، مهمترین اولویت دندانپزشکان در سراسر دنیا حفظ امنیت خود و بیمارانشان بوده است. برای این کار، نه تنها بسیاری از مطبهای دندانپزشکی تعطیل شدند، بلکه کنگره ها، همایش ها و سایر رویدادهای حضوری دندانپزشکی، نیز به مدت نامعلومی به تعویق افتاده اند.

در نتیجه ی این تعطیلات، تعداد بیشماری از دندانپزشکان به سختی می توانند از آخرین تحولات علمی و محصولات جدید دنیای دندان پزشکی مطلع شوند. در این مدت،Kuraray Noritake Dental  ، با ارائه ی وبینارهایی امکان آموزش آنلاین و دریافت اطلاعات حرفه ای به روز شده و رشد شما را به راحتی از خانه فراهم کرده است.

طیف وسیعی از وبینارهای درخواستی

هنگامی که این بیماری همه گیر آغاز شد،Kuraray Noritake Dental  به سرعت اقدام به ایجاد یک سیستم عامل وبینار پیشرفته و خود – میزبان کرد. تکنسین ارشد دندانپزشکی، Daniele Rondoni میزبان اولین وبینار در مورد پیشرفته ترین روشmicro-layering  با پرسلن های جدید Kuraray بود.

از آن زمان، تعدادی از متخصصان دندانپزشکی متبحر و شناخته شده، دانش و بینش خود را از طریق وبینارهای بعدی به اشتراک گذاشته اند. دکتر Josef Kunkela ، یکی از رهبران نظریه پرداز اصلی در دندانپزشکی دیجیتال و بنیانگذار پردیس KUNKELA ، اطلاعاتی را در مورد عوامل مهم موثر بر فاصله بین مارجین دندان آماده شده و رستوریشن، به شرکت کنندگان ارائه داد. در همین حال، زیرکونیا، اسکنرهای دهانی و feather edge preparation –موضوعات اصلی وبینار جذاب سه گانه ی برنده ی پروتز درمانی امروز بودند که توسط دکترCortellini  Davide ارائه شدند.

وبینارهای رایگان دیگر، توسط سایر چهره های شناخته شده ی جهانی مانند دکتر Michael Braian  و دکتر Piero Simeone ، ارائه شد و هم اکنون از طریق کتابخانه وبینار Kuraray Noritake Dental برای تماشای درخواستی در دسترس همگان هستند.

Maurice Bonn ، مدیر بازاریابی این کمپانی در اروپا گفت: ما در Kuraray Noritake تمرکز خود را بر ایجاد گردش کار جهانی و روانتر در دندانپزشکی گذاشته ایم، این به طور طبیعی از طریق مجموعه وبینارهای آموزشی ما، که محصولات برجسته ی این صنعت مانند PANAVIA V5 و سری KATANA Zirconia  را معرفی می کنند، گسترش می یابد.

او افزود: متخصصان دندانپزشکی می توانند منتظر وبینارهای بیشتری باشند که توسط بهترین و درخشان ترین این صنعت، در ماه های آینده برگزار خواهد شد.

موارد بالینی برای گسترش دانش شما

سرمایه گذاری Kuraray Noritake Dental در تحقیق و توسعه تنها بخشی از دلایل موفقیت مداوم این شرکت است. اکنون، موارد بالینی مربوط به KATANA Zirconia HTML و CLEARFIL MAJESTY ES-2  و حتی یک پروتز کامل دهان با استفاده از سه نوع مختلف KATANA Zirconia  ، برای همه از طریق وب سایت این شرکت در دسترس است.

اتاق خبری مملو از اطلاعات جدید

فقط یک مکان وجود دارد که وبینارها، موارد بالینی، مصاحبه ها، اخبار محصولات و موارد دیگر را به وفور می توان در آن یافت، و آن اتاق خبر Kuraray Noritake Dental است.

منبع:

https://eu.dental-tribune.com/c/kuraray-noritake/news/never-stop-learning-kuraray-focuses-on-education/