Home / خبرها / شرکت GC آلمان، سمپوزیوم پنج روزه ی آنلاینی را در مورد هیپومینرالیزاسیون مولر اینسایزور ارائه می دهد

شرکت GC آلمان، سمپوزیوم پنج روزه ی آنلاینی را در مورد هیپومینرالیزاسیون مولر اینسایزور ارائه می دهد

۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰- تخمین زده شده است که از هر هفت کودک یک نفر در آلمان تحت تاثیر هیپومینرالیزاسیون دندان مولر اینسایزور (MIH) قرار دارد. علاوه بر جنبه ی زیبایی آن به دلیل تغییر رنگ و شکل غیر طبیعی دندان ها، این اختلال به دلیل نارسایی در تشکیل مینای دندان اغلب باعث درد شدید می شود. با توجه به تعداد بالای بیماران آسیب دیده و در راستای گرامیداشت صدمین سالگرد GC Corp، شرکت GC آلمان یک سمپوزیوم آنلاین را از ۲۸ سپتامبر تا ۲ اکتبر برگزار می کند. این رویداد به موضوع MIH اختصاص دارد و برای دندانپزشکان عمومی، تکنسین های دندانپزشکی و ارتودنتیست ها برگزار می شود.

شرکت GC، در ماه ژوئن اولین کنگره ی بین المللی آنلاین خود را با موضوع دندانپزشکی با حداقل مداخله ارائه داد، و پاسخ بالایی را در جامعه دندانپزشکی همراه با ارجاع مثبت توسط همه شرکت کنندگان دریافت کرد. مدیریت خدمات حرفه ای GC گزارش داد: شرکت بیش از ۲۲۰۰ نفر در این کنگره، سطح بالایی از مشارکت و استقبال را از طیف کاملی از رویکردهای دندانپزشکی با حداقل مداخله و راه حل های ارائه شده توسط GC نشان داد.

شرکت GC، همان هدف را برای سمپوزیوم آنلاین خود در مورد MIH دنبال می کند. وقتی سوال شد که چرا GC تلاش خود را به این موضوع اختصاص داده است، مدیر کل GC آلمان، گئورگ هاوکس پاسخ داد: متخصصان اغلب در تشخیص و درمان MIH با چالش های بزرگ و عدم اطمینان زیادی روبرو می شوند. این سوال اغلب مطرح می شود که چه کاری می تواند انجام شود و چه کاری باید انجام شود. برای حمایت از اقدامات دندانپزشکی در این زمینه، ما کیت GC MIH را در مارس ۲۰۱۹ راه اندازی کردیم. هدف این است که یک رویکرد حل مسئله را به دندانپزشکان، بهمراه راهنمایی و محصولات مرتبط با ویژگی های مختلف MIH ، ارائه دهیم.

قالب آنلاین امکانات جدیدی را باز می کند

در ابتدا سمپوزیوم MIH ، به صورت حضوری برنامه ریزی شده بود تا در اوایل ماه اکتبر در دوسلدورف آلمان برگزار شود. با این حال، به دلیل بحران SARS-CoV-2 و محدودیت های شناخته شده، GC تصمیم گرفت قالب را به یک رویداد آنلاین تغییر دهد. اگرچه این کار با برخی چالش ها همراه می باشد، اما منجر به تحولات مثبتی نیز خواهد شد. دو متخصص دیگر برای این رویداد دیجیتال به این پنل اضافه شدند. علاوه بر این، این رویداد از نظر فنی توسط دنتال تریبون بین المللی، که همچنین از کنگره GC در مورد دندانپزشکی با حداقل مداخله پشتیبانی کرده بود، مدیریت می شود.

MIH  از همه ی زوایا مورد بررسی قرار می گیرد

شرکت GC ، شش متخصص درجه یک از آلمان، اتریش و سوئیس را برای پوشش کامل موضوع MIH دعوت کرده است. به عنوان مقدمه، دکتر Jan Kühnisch در روز دوشنبه ، ۲۸ سپتامبر مروری کلی بر این بیماری خواهد داشت و اتیولوژی و میزان شیوع آن را توضیح می دهد. اهمیت کنترل درد و مراقبت های فوری توسط دکتر ریچارد استفن در روز بعد بیان خواهد شد. در روز چهارشنبه، ۳۰ سپتامبر، پروفسور کاترین بیکز و نوربرت کرامر به طور مشترک دوره درمان MIH را با توجه به مفهوم Würzburg ارائه می دهند، که آنها به توسعه آن کمک کرده اند. دندانپزشک اطفال، محمد سلیم دوئیری، که روزانه بیماران MIH را در بیمارستان دانشگاه Charité در برلین معالجه می کند، یک فرم ساده و کارآمد از MIH درمانی و نمودارMIH flow ، که یک ابزاری پشتیبانی برای کمک به دندانپزشکان در تصمیم گیری در مورد گزینه ی مناسب برای درمان یا محصول مناسب است را ارائه می دهد. سرانجام، در دوم اکتبر، پروفسور فالک شووندیکه ، که همچنین این سمپوزیوم را مدیریت می کند، دانش ارائه شده در طول هفته را خلاصه می کند و چشم اندازی از آینده را ارائه می دهد.

وبینارها ساعت ۱۹ به وقت تابستانی اروپای مرکزی پخش می شوند بجز در روز جمعه که ساعت ۱۷ برگزار می شود و همزمان از آلمانی به انگلیسی ترجمه خواهد شد. مشارکت بدون کسب اعتبارات ادامه تحصیل رایگان است. با این حال، در مجموع شرکت کنندگان می توانند شش اعتبار آموزش مداوم را کسب کنند. وبینارها همچنین پس از برگزاری این سمپوزیوم، در صورت تمایل در GC Campus در دسترس خواهند بود.

گئورگ هاکس گفت: شرکت GC ، با ارائه طیف گسترده ای از رویکردهای مختلف درمان MIH و یک رویداد منحصر به فرد، پلی بین علم و عمل ایجاد کرده است. این سمپوزیوم برای متخصصان، بستری را برای گزینه های مختلف درمان MIH و راهی برای به اشتراک گذاشتن راه حل های عملی فراهم می کند. برای ما مهم است که تأکید کنیم که فقط یک روش درست وجود ندارد، بلکه در واقع، چندین روش مختلف ممکن است به یک درمان موفقیت آمیز کمک کند.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و ثبت نام در آن را می توانید در GC Campus بیابید.

منبع:

https://eu.dental-tribune.com/news/gc-germany-presents-five-day-online-symposium-on-molar-incisor-hypomineralisation/