Home / خبرها / حدود ۸۳۰ غرفه دار از ۵۶ کشور جهان برای شرکت در IDS 2021اعلام حضور کرده اند

حدود ۸۳۰ غرفه دار از ۵۶ کشور جهان برای شرکت در IDS 2021اعلام حضور کرده اند

۲ اوت ۲۰۲۱- کلن ، آلمان: نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی (IDS) از ۲۲ تا ۲۵ سپتامبر برای سی و نهمین بار درهای خود را بر روی بازدید کنندگان می گشاید. به دلیل همه گیری جهانی SARS-CoV-2، سازمان دهندگان این رویداد، تاریخ برگزاری آن را از ماه مارس به سپتامبر تغییر دادند، دوره امسال تحت شرایط فوق العاده ای برگزار می شود. اگرچه تعداد قابل توجهی از شرکت ها در نمایشگاه IDS  حضور نخواهند داشت، اما در حال حاضر حدود ۸۳۰ شرکت، حضور خود را تأیید کرده اند.

طبق آخرین آمار و ارقام Koelnmesse[1] ، ۷۴ درصد غرفه داران از خارج از آلمان هستند، از جمله از فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، کره جنوبی، سوئیس و ایالات متحده. شرکت هایی از برزیل، بلغارستان، چین، فرانسه، ایتالیا، کره جنوبی، روسیه و ایالات متحده دارای غرفه های مخصوص کشور خودشان خواهند بود. Koelnmesse ، در بیانیه مطبوعاتی اخیر خود اظهار داشت که سطح بالای مشارکت بین المللی بار دیگر بر اهمیت برجسته IDS به عنوان مهمترین پلت فرم صنعت دندانپزشکی جهانی تأکید می کند.

IDS امسال در سالنهای ۲، ۳، ۴ ، ۱۰ و ۱۱ برگزار خواهد شد.

به طور کلی، سازمان دهندگان این رویداد پیش بینی می کنند که IDS نقشی کلیدی در راه اندازی مجدد و موفق این بازار خواهد داشت. در طول سال ۲۰۲۰ ، شرکت های دندانپزشکی در سراسر جهان آثار مالی ناشی از قرنطینه دولتی و اقدامات اساسی بهداشت عمومی، از جمله تعطیلی نسبی یا کامل دندانپزشکی را گزارش کردند. همانطور که نتایج سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ و نتایج سه ماهه اول امسال نشان داده است، این صنعت به آرامی اما بطور پیوسته در حال گذر از بحران و رسیدن به وضعیت عادی و پر رونق گذشته است.

منبع:

https://www.dental-tribune.com/news/around-830-exhibitors-from-56-countries-to-attend-ids-2021/


[۱] شرکت نمایشگاهی کلن