Home / خبرها / سمپوزیوم جهانی بیومتریال ها

سمپوزیوم جهانی بیومتریال ها

سمپوزیوم مواد بیولوژیکی Straumann® ، از شما دعوت می کند تا به متخصصان ما بپیوندید تا اعتماد به نفس خود را در فرایندهای تصمیم گیری در مورد شایع ترین چالش های بالینی که روزانه با آن روبرو هستید، افزایش دهید.

سفر ما در این سمپوزیوم از تاثیر پریودنتیت اولیه بر دندان ها شروع می شود، با مدیریت دندان های آسیب دیده ادامه می یابد، نکات و ترفندهایی را برای مدیریت gap در پروتکل های فوری ایمپلنت ارائه می دهد و با درمان پری ایمپلنتیت به پایان می رسد. جلسات سخنرانی شامل توضیح و ترسیم درخت های تصمیم گیری و موارد بالینی از درمانهایی است که سخنرانان انجام داده اند، که شامل تمام مراحل از شرح حال تا ملاحظات جراحی و زیبایی می شود، جلسات سخنرانی به شرح زیر هستند:

سخنرانی اول: دکتر Caspar Wohlfahrt- درخت تصمیم گیری برای درمان پریودنتال بدون فلپ

سخنرانی دوم: دکتر Robert Miller – درخت تصمیم گیری برای مدیریت سوکت کشیدن دندان

سخنرانی سوم: دکتر Eik Schiegnitz – درخت تصمیم گیری برای مدیریت gap در پروتکل های فوری ایمپلنت

سخنرانی چهارم: دکترErik Regidor -درخت تصمیم گیری برای درمان peri-implant

درباره مواد زیستی  Straumann®

ما درک می کنیم که مواردی که با آن روبرو هستید تا چه اندازه متنوع هستند. به همین دلیل ما محصولاتی را ارائه می دهیم که احساس راحتی کنید و بتوانید هر روز به آنها تکیه کنید. هر آنچه بیمار شما نیاز دارد: از زنوگرافت نگهدارنده ی حجم تا دستیابی سریع و مطلوب به نتایج طبیعی با آلوگرافت یا ترکیبی متعادل، راه حل های نوآورانه ی ما هستند و دقیقاً همان چیزی را که برای تسلط بر چالش های شما در طول سفر دندانپزشکی نیاز دارید، به شما ارائه می دهند.

این سمپوزیوم با چهار سخنرانی در روز چهارشنبه ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱ ، ساعت ۴:۰۰ بعد از ظهر به وقت CEST (برلین) برگزار می شود.

تاریخ انتشار این سمپوزیوم ۲۰ اکتبر ۲۰۲۱ و  تاریخ انقضا آن ۲۰ اکتبر ۲۰۲۴ خواهد بود. برای ثبت نام و شرکت در این سمپوزیوم به آدرس منبع مراجعه کنید.

منبع:

https://campuslive.straumann.com/en/webinar/biomaterials-global-symposium-w-67099/