Home / خبرها / وبینار ضد عفونی لوله های آب یونیتهای دندانپزشکی – به روز رسانی

وبینار ضد عفونی لوله های آب یونیتهای دندانپزشکی – به روز رسانی

لورا ادگار، در این وبینار رایگان که در روز پنجشنبه ۱۶ سپتامبر ساعت ۱۹:۰۰ به وقت لندن برگزار می شود، در مورد آخرین روش ضدعفونی خطوط لوله ی یونیتهای دندانپزشکی صحبت خواهد کرد.

تجمع بیوفیلم در لوله های آب در داخل یونیت­های دندانپزشکی در حال حاضر یک پدیده ی بخوبی شناخته شده است. هدف از این وبینار ارائه مروری بر درمان و مدیریت DUWL است، که آخرین به روز رسانی های صنعتی در این زمینه را پوشش می دهد. این وبینار برای مدیران و صاحبان کلینیک ها که علاقه مند به اطلاع از بهترین روشهای ضدعفونی هستند، مفید خواهد بود.

اهداف یادگیری

  • درک اصطلاحات کلیدی
  • درک فرآیند ایجاد بیوفیلم
  • به روز رسانی آخرین قوانین و دستورالعمل ها برای اطمینان از تولید آب آشامیدنی با کیفیت
  • درک الزامات و مسئولیت ها
  • بدست آوردن دانش پایه برای دوره کامل  ECPD.

درباره ی سخنران: لورا ادگار

لورا ادگار، یک مربی متخصص ضد عفونی دندانپزشکی است که علاقه خاصی به DUWL و بیوفیلم دارد. او مدیر عامل Aura Infection Control ، ارائه دهنده ی خدمات و محصولات کنترل عفونت در بخش دندانپزشکی انگلستان و ایرلند است. او همچنین دارای موقعیتی در انجمن پیشگیری از عفونت است و یک سخنران با تجربه در زمینه کنفرانس های دندانپزشکی است. او مدرک خود در زمینه ی dental decontamination  را با تزی در مورد ضدعفونی ابزارهای مدیکال تهاجمی قابل استفاده ی مجدد از دانشگاه آنگلیا روسکین گرفته است. علاوه بر این، او بیش از ۱۰ سال در زمینه ضد عفونی دندانپزشکی کار کرده است.

برای ثبت نام رایگان در این وبینار به آدرس منبع مراجعه کنید.

منبع:

https://dentistry.co.uk/2021/09/13/dental-unit-waterlines-decontamination-update/