Home / خبرها / بمبئی میزبان کنگره جهانی دندانپزشکی FDI 2022 است

بمبئی میزبان کنگره جهانی دندانپزشکی FDI 2022 است

۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱- بمبئی، هند: فدراسیون جهانی دندانپزشکی (FDI) منتظر استقبال از همه شرکت کنندگان در بمبئی برای کنگره جهانی دندانپزشکی (WDC) بعدی از ۲۹ سپتامبر تا ۲ اکتبر ۲۰۲۲ است.

این کنگره با موضوع “اتحاد مجدد و بازسازی دندانپزشکی در شهر رویاها” برگزار می شود، درنهایت هدف آن است که سرانجام شرکت کنندگان را پس از دو سال اختلال در ارتباطات حضوری و فرصت های یادگیری در WDC ، گرد هم آورد. FDI خوشحال است که این جلسه را به طور مشترک با انجمن دندانپزشکی هند، میزبانی می کند.

WDC ، یک رویداد مهم آموزش مداوم برای FDI ، است که هدف آن تقویت روابط و تقویت همکاری در جامعه جهانی بهداشت دهان و دندان می باشد. WDC 2022 فرصتی منحصر به فرد برای ملاقات با رهبران حرفه ی بهداشت دهان و دندان از سراسر جهان ارائه می دهد.

این کنگره برای پیشرفت هنر و علم دندانپزشکی، یک برنامه علمی پیشرفته، نشستهای تعاملی و نمایشگاه دندانپزشکی با حضور برجسته ترین چهره های صنعت دندانپزشکی ارائه می دهد. حرفه دندانپزشکی و صنعت دندانپزشکی شرکای اساسی در ارائه بهداشت دهان و دندان به مردم در سراسر جهان هستند. از بین بردن فاصله بین این دو امروزه از اهمیت بیشتری برخوردار است، زیرا مواد و فناوری جدیدی برای تطبیق با آخرین فلسفه های درمان، توسعه یافته اند.

همه عناصر برای ارائه رویدادی که به تقویت روابط بین حرفه ای دندانپزشکی، مبتکران صنعت و ذینفعان متعهد، می انجامد و به بالا بردن صدای جامعه بهداشت دهان و دندان و پیشبرد فعالیت دندانپزشکی در سراسر جهان کمک می کند، آماده شده اند.

منبع:

https://ap.dental-tribune.com/c/fdi-world-dental-federation/news/mumbai-will-host-2022-fdi-world-dental-congress/