Home / خبرها / چگونه دندانپزشکان می توانند همه چیز را با هم داشته باشند: پول، وقت بیشتر و موارد دیگر

چگونه دندانپزشکان می توانند همه چیز را با هم داشته باشند: پول، وقت بیشتر و موارد دیگر

۱۲ اکتبر ۲۰۲۱- بر اساس جلسه ای در نشست SmileCon 2021 ، که از سوی انجمن دندانپزشکی آمریکا در لاس وگاس برگزار شد، اگر دندانپزشکان تکنولوژی را بپذیرند و تیم های دندانپزشکی قوی بسازند، می توانند هدفمند کار کرده، بدهی های دانشکده ی دندانپزشکی را پرداخت، سود خود را حداکثر و بهترین زندگی شخصی ممکن را برای خود رقم بزنند.

پزشکان، به ویژه دندانپزشکان هزاره، می خواهند سلامت بیماران را بهبود بخشند، از کارهایی که انجام می دهند لذت ببرند و درآمد کسب کنند، در حالی که هنوز وقت زیادی برای خانواده، سرگرمی ها و سایر علایق خود داشته باشند. Gary Kadi ، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت مدیریت دندانپزشکی NextLevel Practice ، اظهار داشت: متأسفانه دندانپزشکان پس از فارغ التحصیلی از دانشکده دندانپزشکی نمی دانند که چگونه یک کسب و کار را اداره کنند و این امر می تواند آنها را در چرخه ای از ساعت های زیاد کار گیر اندازد در حالیکه این ساعات کار طولانی آنها را به سود حداکثری نیز نمی رساند.

کادی گفت: “بیشتر کار کنید تا بیشتر داشته باشید”، یک باور ناصحیح است. افراد نسل هزاره باهوش هستند. آنها از فناوری و راه های میانبر برای آزاد کردن زمان خود بمنظور لذت بردن از زندگی و تجربیات زندگی استفاده می کنند، در حالی که هنوز بطور هدفمند زندگی شغلی خود را اداره می کنند و به اهداف مالی و کاری خود می رسند.

وی گفت که بیش از ۹۰ درصد از مطب های دندانپزشکی دارای مدل های تجاری بی نظمی هستند که مانند یک ماشین ۱۹۵۰ کار می کنند. دندانپزشکان باید از گذشته فاصله بگیرند و از بسترهایی استفاده کنند که ناکارآمدی را کاهش می دهند و وظایف را خودکار می کنند و همچنین استراتژی هایی را تجزیه و تحلیل و اجرا می کنند که به دندانپزشکان اجازه می دهد در حالی که کمترین کار را انجام می دهند، بیشترین درآمد را کسب کنند.

کادی گفت: برای رسیدن به مسیر درست، دندانپزشکان باید مشکلاتی را که به طور مرتب با آنها روبرو هستند تشخیص داده و به آنها رسیدگی کنند. از آنجایی که اکثر این مشکلات در حال تکرار هستند، مانند عدم جذب بیماران جدید، بازپرداختهای به تعویق افتاده ی بیمه، اصطکاک بین اعضای تیم، تا آموختن درس ها و رفع این مشکلات، وضعیت بهتر نمی شود.

در مرحله بعد، دندانپزشکان باید یک تیم قوی از کارمندانی تشکیل دهند که متعهد به چشم انداز یکپارچه برای بیماران و مطب باشند. او گفت که این افراد باید چشم انداز و اهداف مطب و کار درمانی شما را بدانند و بتوانند آن را حتی در زمانی که شما در مطب حضور ندارید، اجرا کنند.

سرانجام، دندانپزشکان باید اهدافی را برای کار خود تعیین کنند، مانند سالم تر نمودن تعداد معینی از بیماران در یک دوره پنج ساله یا خرید یک مطب جدید. وی خاطرنشان کرد: سپس، آنها باید از تیم های خود برای کمک به کسب و کار و مطب برای رسیدن به نتایج پایدار استفاده کنند.

کادی در پایان گفت: شما می توانید پتانسیل کار خود را پیدا کرده و آن را شکوفا کنید.

منبع:

https://www.drbicuspid.com/index.aspx?sec=sup&sub=pmt&pag=dis&ItemID=329446