Breaking News

سمپوزیوم رایگان دندانپزشکی در مورد تقلید از طبیعت

26  اکتبر 2021: GC America ، توسط کیوشی ناکائو، یوشینوسوکه انجو و توکوئمون میزونو در سال 1921 در توکیو در ژاپن، بنیان گذاری شد و اکنون این کمپانی در سال 2021 ، “100 سال کیفیت در دندانپزشکی” را جشن می گیرد. این کمپانی میزبان یک سمپوزیوم مجازی یک روزه در 29 اکتبر به عنوان بخشی از چندین رویداد دیگر همزمان با جشن های صدمین سالگرد GC خواهد بود. در این رویداد آموزشی رایگان، متخصصان دندانپزشکی از ایالات متحده و اروپا گرد هم می آیند تا در مورد طیف وسیعی از موضوعات تحت عنوان ” با دندانپزشکی محافظه کارانه از طبیعت تقلید کنید” سخنرانی کنند.

این سمپوزیوم دارای سه سخنرانی جذاب با موضوعاتی مانند ایزولیشن ، ادپتیشن رزین، اجتناب از گپ، زیبایی شناسی و ترمیم های کامپوزیتی تقویت شده با الیاف، خواهد بود. تمرکز بر تجزیه و تحلیل هیستو آناتومیک، مشاهده دینامیک نور و ترمیم های کامپوزیت رزین افزودنی خواهد بود. به گفته ی GC، شرکت کنندگان درک بهتری از خواص نوری بافت و مواد به دست خواهند آورد و یاد خواهند گرفت که چگونه مواردی را انتخاب کنند که برای کامپوزیت ونیر مستقیم در مقابل ونیرهای پرسلن غیرمستقیم ایده آل هستند و چگونه از لایه بندی ساده برای جلوه های نوری زیبا که با دندان های طبیعی رقابت می کنند، استفاده نمایند.

دکتر خاویر تاپیا گوادیکس، دکتر عبدی ثامنی و دکتر مهرداد رزاقی در این رویداد مجازی حضور خواهند داشت، که توسط دکتر ناتانیل لاوسون مدیریت خواهد شد. سپس سمپوزیوم با یک جلسه پرسش و پاسخ و بحث میزگرد به ریاست دکتر لاوسون به پایان خواهد رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد و سایر فرصت های آموزشی ارائه شده توسط GC America، لطفاً از وب سایت این شرکت بازدید کنید یا از طریق ایمیل به آدرس continuingeducation@gc.dental  در تماس باشید.

منبع:

https://am.dental-tribune.com/c/gc-international/news/gc-america-to-present-free-dental-symposium-on-emulating-nature/