Home / خبرها / وبینار GBT و مفاهیم جدید در پوسیدگی

وبینار GBT و مفاهیم جدید در پوسیدگی

در حال حاضر، دندانپزشکی با حداقل مداخله برای مدیریت پوسیدگی پذیرفته شده است. نحوه و زمان مداخله با استفاده از تکنیک های غیر تهاجمی، میکرو تهاجمی و تهاجمی، با توجه به عوامل خطر اصلی که شامل خطر پوسیدگی برای هر بیمار و فعالیت پوسیدگی است، تعیین می شود. ابتدا، در هر مرحله از درمان غیر تهاجمی، میکرو تهاجمی یا تهاجمی، سوالاتی در مورد نحوه ی مقابله با پوسیدگی بدون آسیب به دندان، نحوه کنترل دیس بیوز، نحوه ضد عفونی کردن لایه‌های عمیق عاج و زمان استفاده از بیومتریالهای آزاد کننده ی یون‌ها باید مطرح شود. وجود کاویتاسیون سطحی نقطه شروعی برای ترمیم میکرو تهاجمی است، فعالیت پوسیدگی یک علامت هشدار برای معکوس کردن یا تعدیل فرآیند پوسیدگی با کمک بیومواد آزاد کننده یون ها است و قابلیت پاکسازی یک عامل تعدیل کننده است. اکنون GBT می تواند به راحتی در مفهوم جدید Bioactive Dental ادغام شود که کنترل بیوفیلم و استفاده از بیومواد آزاد کننده یون های خاص را ترویج می کند.

در این سخنرانی موارد زیر بحث می شوند:

  • استفاده از مفهوم GBT در ادغام با مفهوم Bioactive Dental در ۳ سطح دندانپزشکی ترمیمی: غیر تهاجمی، میکرو تهاجمی و تهاجمی.
  • چگونه می توان ابزارهای تشخیصی جدید را با کمک مفهوم GBT ترویج کرد.
  • معرفی نمودارهای جریان کار بالینی خاص برای توضیح مفهوم Bioactive Dental .
  • هر مرحله با کمک موارد بالینی توضیح داده می شود.

این وبینار چهارشنبه ۲۹ ژوئن، ساعت ۱۹:۰۰ به وقت آمستردام، توسط پروفسور Hervé Tassery ارائه می شود. برای شرکت در این وبینار به آدرس منبع مراجعه کنید.

منبع:

https://www.swissdentalacademyonline.com/webinar/gbt-and-new-concepts-in-cariology/