Home / خبرها / کلاس برتر با Ceramill Sintron در یک وبینار: تکنیک تلسکوپی

کلاس برتر با Ceramill Sintron در یک وبینار: تکنیک تلسکوپی

اکنون ۲۰ سال است که دکتر یورگ شونتال روی فناوری روکش های تلسکوپی تمرکز کرده است. در طول سال ها، او گردش کار خود را برای کار تلسکوپی با طیف گسترده ای از مواد و روش ها توسعه داده است. اصول اولیه ی تکنیک تلسکوپ در دنیای دیجیتال فناوری CAD/CAM ادغام شده است و بنابراین حتی سخت ترین موارد از بیماران با یک برنامه به هدف می رسند.

Ceramil Sintron، انقلابی در میلینگ خشک مبتنی بر CNC در ساخت رستوریشنها با فلزات غیر گرانبها با استفاده از ماشین‌های فرز رومیزی در لابراتوار ایجاد کرده است. بافت موم مانندCeramil Sintron اجازه می دهد تا مواد بدون زحمت به طور خشک آسیاب شوند.

در روش معمول، روکش های تلسکوپی – همچنین به عنوان روکش های دوبل شناخته می شوند – معمولاً از آلیاژهای طلا یا با کمک فناوری آبکاری ساخته می شدند. با ظهور فناوری دیجیتال، امکانات جدیدی در زمینه ساخت روکش تلسکوپی با زیرکونیوم، آلیاژهای فلزات غیر گرانبها، تیتانیوم یا پلاستیک های PEEK گشوده شده است.

این وبینار توسط دکتر Jörg Schönthal تکنسین لابراتوار در ششم جولای ساعت ۱۷ به وقت اروپای مرکزی ارائه می شود. برای شرکت در این وبینار به آدرس منبع مراجعه کنید.

منبع:

https://academy.amanngirrbach.com/en/webinar/the-top-class-with-ceramill-sintron-telescopic-technique/6011/