Home / خبرها / نوبل بایوکر دوره جامع دندانپزشکی ایمپلنت را برگزار می کند

نوبل بایوکر دوره جامع دندانپزشکی ایمپلنت را برگزار می کند

۱۲ اوت ۲۰۲۲ – نوبل بایوکر، رهبر ایمپلنتولوژی دندان اعلام کرده است که از ۱۰ تا ۱۲ نوامبر، یک کلاس مستر در ایمپلنت زیبایی و دندانپزشکی ترمیمی در دانشگاه زوریخ برگزار خواهد کرد. به گفته این شرکت، این دوره یکی از جامع ترین دوره های درمان پیشرفته ایمپلنت خواهد بود و قرار است نمایش های زنده جراحی، کارگاه های عملی و بحث های موردی را در گروه های کوچک برگزار کند.

شرکت کنندگان در این دوره ی پیشرفته به طور تعاملی از طریق تکنیک های پیشرفته و دیجیتالی برای کاشت ایمپلنت در موارد پیچیده در منطقه ی لبخند یا aesthetic zone[1] راهنمایی می شوند. علاوه بر نمایش های عملی، مسترکلاس امسال دارای دو نمایش زنده جراحی است که بر مدیریت بافت های سخت و نرم تمرکز دارند.

برخی از زمینه‌های یادگیری کلیدی تحت پوشش این دوره شامل: ابزارهای دیجیتالی پیشرفته برای ساده‌سازی گردش‌های کاری، استراتژی‌های مبتنی بر شواهد برای موارد بی دندانی پارسیل و بی‌دندان کامل، درک استفاده از CAD/CAM برای بازسازی و مهارت‌های مدیریت بافت استخوانی و بافت نرم است. کارشناسان کلینیک دندانپزشکی ترمیمی در مرکز پزشکی دندانپزشکی دانشگاه زوریخ این دوره را که با همکاری پروفسور Ronald Jung  و Daniel Thoma سازماندهی شده است، هدایت می کنند.

پروفسور توما، گفت: آنچه شرکت کنندگان واقعاً دوست دارند، تجربه گروهی کوچک است. کل تیم ما در تمام سه روز با آنها کار می کنند. همه ما احساس عضویت در یک خانواده را خواهیم داشت. این نزدیکی همچنین پاسخ دادن به سؤالاتی را که شرکت کنندگان ممکن است داشته باشند، نه تنها به مداخلات جراحی و سخنرانی ها، بلکه به طور کلی، در مورد کار بالینی آنها آسان تر می کند.

پروفسور توما خاطرنشان کرد که با در نظر گرفتن تحقیقات فعلی دندانپزشکی، به طور فزاینده ای روشن می شود که زیبایی نتیجه برای بیماران چقدر مهم است.

او گفت: روش‌های تقویت بافت نرم مبنایی برای ارائه بهترین نتیجه از نظر زیبایی است و همچنین برای حفظ سلامت اطراف ایمپلنت در طولانی‌مدت ضروری است. او افزود: ما کل گردش کار را به شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهیم که واقعاً تفاوت ایجاد می‌کند.

شرکت کنندگان همچنین این فرصت را خواهند داشت که از مرکز تجربه دندانپزشکی Nobel Biocare واقع در دفتر مرکزی این شرکت در زوریخ بازدید کنند تا از آخرین محصولات و راه حل های آن از نزدیک آشنا شوند.

شرکت کنندگانی که دوره را به پایان برسانند از ۲۱ واحد آموزش مداوم بهره مند خواهند شد. اطلاعات بیشتر در مورد این دوره را در وب سایت این شرکت به آدرس زیر مطالعه کنید:

https://web.cvent.com/event/403e7941-acb2-4c3b-b328-22eba6a80944/summary?RefId=Media

منبع:

https://www.dental-tribune.com/c/nobel-biocare-services-ag/news/nobel-biocare-announces-comprehensive-implant-dentistry-course/


[۱] اصطلاح ناحیه ی زیبایی یا aesthetic zone که  همچنین به عنوان منطقه لبخند شناخته می شود، به طور مکرر در ادبیات دندانپزشکی به کار می رود و برای اشاره به تمام بافت های سخت و نرمی استفاده می شود که هنگام لبخند گسترده ی بیمار قابل مشاهده هستند.