Home / خبرها / اگزوکد میزبان کنفرانس جهانی CAD/CAM Insights 2022 در اسپانیا خواهد بود

اگزوکد میزبان کنفرانس جهانی CAD/CAM Insights 2022 در اسپانیا خواهد بود

۱۵ اوت ۲۰۲۲- دارمستادت، آلمان: اگزوکد، یک شرکت فناوری Align و ارائه دهنده ی نرم افزار CAD/CAM  دندانپزشکی، اخیراً اعلام کرده است که  Insights 2022، سومین دوره رویداد دوسالانه جامعه جهانی این شرکت برای مطب ها و لابراتوارهای دندانپزشکی، از ۳ تا ۴ اکتبر در مرکز همایش پالما در پالما د مایورکا در اسپانیا برگزار خواهد شد. موضوع این رویداد “فرا گرفتن، ارتباط و لذت بردن.” است. Insights 2022، شامل یک برنامه ی جامع دو روزه متشکل از سخنرانی‌های متخصصان دندانپزشکی متبحر بین المللی، جلسات یادگیری فراگیر، یک نمایشگاه مشارکتی جامع و یک رویداد شبانه، خواهد بود.

دستور کار Insights 2022 همچنین شامل جلسات نرم افزاری با تیم متخصصان برنامه exocad است که نکات برجسته  و ترفندهای آخرین نسخه نرم افزار DentalCAD ​​۳٫۱ Rijeka را ارائه خواهند داد. علاوه بر این، ۱۱ شرکت بین المللی در مورد آخرین ترندهای CAD/CAM موضوعاتی را ارائه خواهند کرد. در مجموع، انتظار می رود که تا ۸۰۰ تکنسین دندانپزشکی و دندانپزشک از اروپا، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا، آفریقا و استرالیا در این رویداد اختصاصی شرکت کنند.

مدیر اجرایی اگزوکد Tillmann Steinbrecher، گفت: ارتباط یکی از اولویت‌های ما در exocad است: ارتباط با جامعه ی ما از طریق فناوری برای یادگیری و آموزش در مورد آخرین پیشرفت‌های دندانپزشکی دیجیتال میسر می شود. او توضیح داد که Insights رویداد اصلی این شرکت برای تقویت این ارتباطات، ارائه بستری برای تبادل و چشم انداز آینده است.

 Insights 2022 بر روی امکانات دندانپزشکی دیجیتال با استفاده از یک پلت فرم نرم افزار باز تمرکز خواهد کرد. با معماری باز exocad، فناوری‌های دیجیتالی مانند توموگرافی حجمی دیجیتال، ماشین‌های فرز، چاپگرهای سه بعدی، اسکنرهای داخل دهانی و اسکنرهای رومیزی را می‌توان بر روی یک پلت فرم نرم‌افزاری واحد به هم متصل کرد، این کار به تکنسین‌های دندانپزشکی و دندانپزشکان اجازه می‌دهد به راحتی با یکدیگر همکاری کنند و مفاهیم درمانی را بطور کارآمدتر و قابل پیش بینی تر اجرا کنند.

در طول دو روز کنفرانس Insights 2022، شرکت‌کنندگان راه‌حل‌های ممکن متنوعی را برای ساخت رستوریشن های دندانی با پشتیبانی CAD/CAM تجربه خواهند کرد و یاد می‌گیرند که چگونه گردش کار دیجیتالی ثابتی ایجاد کنند. آنها سخنرانی های مهمانان مشهور بین المللی از جمله استیون کمپبل، دکتر کریستین کوچمن، دکتر گلشن مورگای، دکتر گیلرمه ساودرا، ساشا هین، دکتر دیانا تادروس، دکتر لری تروست و والدو زارکو نوستی را خواهند شنید.

جلسات به زبان انگلیسی با ترجمه همزمان به زبان های آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی برگزار می شود و شامل اعتبارات آموزش مداوم برای برخی کشورها خواهد بود.

منبع:

https://www.dental-tribune.com/c/exocad/news/exocad-to-host-global-cad-cam-conference-insights-2022-in-majorca/