Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / خارج کردن دندان و قرار دادن ایمپلنت در یک جلسه: روش کار توسط کارشناس توضیح داده می شود

خارج کردن دندان و قرار دادن ایمپلنت در یک جلسه: روش کار توسط کارشناس توضیح داده می شود

خارج کردن دندان و قرار دادن ایمپلنت در یک جلسه: روش کار توسط کارشناس توضیح داده می شود

۱ مارس۲۰۱۷- لیپزیگ، آلمان: جایگذاری فوری ایمپلنت موضوع  آخرین وبیناری است، که  توسط باشگاه مطالعه ی دنتال تریبون در هشتم مارس ارائه خواهد شد. به گفته ی سخنران این وبینار دکتر Armin Nedjat، بهترین زمان برای کاشت ایمپلنت درست پس از خارج نمودن دندان است زیرا بافت سخت و نرم را می توان حفظ کرد. در طول سخنرانی خود،Nedjat به شرکت کنندگان مفهوم جایگذاری  فوری ایمپلنت را با حداقل تهاجم و حفظ ساکت معرفی خواهد نمود.

در این وبینار،Nedjat در مورد زمان و شرایطی که یک ایمپلنت می تواند حتی در مناطق عفونی قرار داده شود، بحث خواهد کرد.  پس از استفاده از داروی بی حسی، ایمپلنت در عرض تنها چند دقیقه در محل مورد نظر قرار داده می شود. به جای دور انداختن دندان کشیده شده، از آن به عنوان گرافت استخوانی اتولوگ  بطور هم زمان استفاده می شود، از گریندرهای هوشمند برای تبدیل دندان به گرافت استخوانی اتولوگ استفاده می گردد  و آلوئل با این مواد پیوندی طبیعی پر می شود. در مدت حدود سه تا چهار ماه، گرافت سخت می شود و استخوان پایدار می گردد چرا که شامل تمام عوامل رشد لازم می باشد.

این وبینار، با عنوان زیر بصورت رایگان و آنلاین در ساعت ۵ بعد از ظهر به وقت اروپای مرکزی( CET) در هشتم مارس برگزار می شود.:

Immediate Implantations with the (R)Evolution White (Metall-Free pZircono Implant) and Smart Grinder (Autologous Bone Graft from Extracted Teeth)—the Big Chance!”

شرکت کنندگان می توانند سوالات خود را از طریق یک پنجره چت بپرسند و فرصت کسب اعتبار آموزش مداوم با تکمیل پرسشنامه ای چند گزینه ای در مورد این موضوع برای شرکت کنندگان وجود دارد.

ثبت نام در حال حاضر در وب سایت DT Study Club website امکان پذیر است.

سایت خبر:

http://www.dental-tribune.com/articles/news/europe/33101_extraction_and_implantation_in_just_one_session_expert_explains_how.html