Home / خبرها / کنگره ی جهانی لیزر در دندانپزشکی

کنگره ی جهانی لیزر در دندانپزشکی

۲۰ سپتامبر ۲۰۱۸- متخصصین لیزر از بیش از ۵۰ کشور در حال حاضر، آماده ی سفر به آخن آلمان هستند. برگزاری شانزدهمین کنگره ی جهانی لیزر در دندانپزشکی از یکم تا سوم اکتبر در بیمارستان دانشگاه RWTH Aachen ، فرصتی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات، تعامل و آشنایی با پزشکان، محققان، مربیان و تولید کنندگان خواهد بود.
در این رویداد، که حدود ۴۰۰ نفر پیشاپیش ثبت نام کرده اند، ۳۹ سخنران متخصص در زمینه های مختلف تحقیقاتی و برنامه های کاربردی بالینی، صحبت خواهند کرد. علاوه بر ۱۳۸ سخنرانی ، ۸۹ پوستر الکترونیکی به نمایش گذاشته می شود و یک نمایشگاه صنعتی در این مدت برگزار می گردد.
پرفسور  Norbert Gutknecht، رئیس این فدراسیون، گفت: این کنگره موفق ترین و بزرگترین گردهمایی بین المللی فدراسیون جهانی دندانپزشکی لیزر با بالاترین سطح علمی، خواهد بود.
علاوه بر برنامه های علمی، برگزارکنندگان این رویداد یک برنامه ی خوشامدگویی و شام در قلعه ی Schloss Rahe، که یکی از برجسته ترین ساختمان های تاریخی آلمان در آخن است، و در ۳ کیلومتری مرکز شهر قرار دارد را برگزار خواهند نمود.
به گفته ی پروفسور G. Lynn Powell رئیس کمیته علمی این کنگره، در حالیکه در سال ۱۹۸۸، کمتر از ۳۰ نفر در سراسر جهان در حال تحقیق در مورد استفاده از لیزر در دندانپزشکی بودند، امروزه صدها پروژه ی تحقیقاتی در حال انجام است و هزاران نفر تلاش می کنند که زندگی بیماران را با درمانهای لیزری بهبود بخشند. او متخصصان دندانپزشکی را تشویق کرد که در این رویداد بزرگ شرکت کنند و اطلاعات و یافته های خود را به اشتراک گذارند، همچنین با افراد متخصص، محققان، مدرسان و تولیدکنندگان از سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و با آنها آشنا شوند.
جزئیات ثبت نام و اطلاعات بیشتر در مورد این کنگره را می توانید در آدرس زیر بیابید:

 www.wfld-aachen2018.com

منبع:

International dental laser community gathers for world congress