Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / شرکت OraCare ، یک محصول جدید را برای مراقبت پس از عمل ایمپلنت معرفی نموده است

شرکت OraCare ، یک محصول جدید را برای مراقبت پس از عمل ایمپلنت معرفی نموده است

۲۵ سپتامبر ۲۰۱۸ – سیستم جدید Implant Post-Op Care توسط شرکت OraCare برای محافظت از ایمپلنت ها در برابر پری ایمپلنتیت، که علت شماره ی یک عدم موفقیت ایمپلنت می باشد، طراحی شده است.

پری ایمپلنتیت(Peri-implantitis) می تواند بر تثبیت ایمپلنت تأثیر گذاشته و در نتیجه موجب عدم موفقیت آن شود. پری ایمپلنتیت همچنین می تواند سبب تحلیل بافت شده، و زیبایی نتیجه ی نهایی را تضعیف کند. سیستم ایمپلنت OraCare پس از عمل به طور خاص برای مقابله و جلوگیری از پری ایمپلنتیت طراحی شده است.
این سیستم جایگزین کلرهگزیدین است، سیستم OraCare حاوی دی اکسید کلر(chlorine dioxide) و زایلیتول(xylitol ) است که توانایی حذف باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها و بیوفیلم را دارد و همچنین حاوی ترکیبات فرار گوگردی(VSCs)  است که باعث ایجاد رنگ و جرم نمی شوند.
این سیستم شامل یک ژل برای استفاده در مطب توسط متخصص و یک دهان شویه برای مصرف در خانه توسط بیمار است. ژل آهسته رهش، مواد را بتدریج آزاد می کند و سه برابر قوی تر از دهانشویه ی آن است تا بتواند تاثیرات مثبتی را بلافاصله پس از جراحی اعمال کند و در اسرع وقت میکروبها را از بین ببرد. بیماران دهانشویه را در منزل برای حداقل یک ماه بعد از جراحی استفاده می کنند.

این سیستم برای استفاده پس از جراحی طراحی شده است، اما همچنین می تواند برای بهبود ایمپلنتی که دچار پری ایمپلنتیت شده است، نیز بکار رود. این محصول برای محافظت از زمان و سرمایه ی صرف شده توسط دندانپزشک و بیمار تولید شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر، به oracareproducts.com مراجعه کنید.

منبع:

https://www.dentistryiq.com/articles/2018/09/oracare-introduces-implant-post-op-care-system.html