Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / وبینار زنده: ایمپلنت دیجیتال – ارتباط صحیح اعضای گروه ترمیم برای ارائه ی نتیجه ای زیبا در ناحیه ی قدامی

وبینار زنده: ایمپلنت دیجیتال – ارتباط صحیح اعضای گروه ترمیم برای ارائه ی نتیجه ای زیبا در ناحیه ی قدامی

سخنران دکتر Galip Gurel
در این سخنرانی پروتکلی کاملا دیجیتالی شده ارائه خواهد شد، و بر اهمیت برقراری ارتباط صحیح بین اعضای گروه ترمیم برای بهبود تشخیص زیبایی و قابلیت پیش بینی رستوریشن مبتنی بر ایمپلنت برای ناحیه ی قدامی، تاکید می شود.
تکنیک ها و مواد مدرن می توانند بی فایده باشند، اگر نتیجه ی نهایی انتظارات بیمار را از نظر زیبایی برآورده نسازد.
همیشه یک چالش برای طراحی یک لبخند بطوری که نتیجه نهایی آن بتواند دقیقا از روز اول پیش بینی شود، وجود دارد. در برخی موارد، دندانپزشکان این طراحی را مستقیما در دهان بیمار انجام می دهند. با این حال، برخی آن را به متخصص سرامیکی که با آنها کار می کند، می سپارند. مهمتر از همه این است که طراحی یک لبخند باید با نیازهای عملکردی، بیولوژیکی و احساسی بیمار مطابقت داشته باشد.
برای به دست آوردن چنین نتایجی، به ویژه وقتی که از ایمپلنتها استفاده می کنیم، باید کار گروهی و ارتباط میان رشته ای بسیار خوبی بین اعضای گروه برقرار شود. هر عضو تیم (از جمله متخصص، تکنسین های لابراتوار و بیمار) باید از برنامه ریزی درمان و نتیجه ی نهایی پیش بینی شده، از ابتدا مطلع باشد.

برای شرکت رایگان در این سمینار که در روز چهارشنبه ۱۴ نوامبر برگزار می شود، به آدرس منبع مراجعه و از همین الان ثبت نام کنید.

منبع:

The Digital Implant – Restorative Connection in the Anterior Esthetic Zone