Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / ACTEON Piezotome CUBE: راه حلی برای ایمپلنت فوری

ACTEON Piezotome CUBE: راه حلی برای ایمپلنت فوری

۱۹ نوامبر ۲۰۱۸- پاریس، فرانسه: به گزارش شرکت  ACTEON، دستگاه جراحی اولتراسونیک جدید ACTEON Piezotome CUBE ، به ظور قابل توجهی کیفیت جراحی را بهبود می بخشد، و آن را ایمن تر و قابل پیش بینی تر می کند. در جلسه ی ADF؛ کارشناسان نشان خواهند داد که چگونه با استفاده از این دستگاه و اعمال استانداردهای جدید برای مدیریت استخوان می توان آناتومی اصلی استخوان را حفظ و پروتکلهای درمانی را برای پذیرش بهتر بیمار، کوتاه تر نمود.
به گفته ی این شرکت، Piezotome CUBE  با ارائه ی کیفیتی انقلابی در مدیریت استخوان تجربه ی دندانپزشکان را بهبود می بخشد. از آنجایی که قرار دادن فوری ایمپلنت، در هنگام استفاده از ابزارهای روتاری، می تواند چالش برانگیز باشد، PESOTOME CUBE  یک پروتکل بدون روتاری را ارائه می دهد و از ریج آلوئولار حفاظت می نماید.
جراحی با استفاده از این دستگاه، مزایای زیر را دارد:

  • خطر آسیب به استخوان آلوئولار را از بین می برد، زیرا می توان دندان را بطور ایمن خارج کرد و حجم کافی از استخوان طبیعی را برای جای گذاری ایمپلنت حفظ نمود.
  • خطر سوراخ شدن غشای اشنایدر(Schneiderian membrane ) با bur را از بین می برد، زیرا لیفتهای سینوس جانبی یا داخل دهانی می تواند به طور دقیق انجام شود.
  • جلوگیری از برداشتن بیش از حد استخوان، در هنگام widening آن، زیرا استخوان می تواند به آرامی و با دقت بسیار زیاد بریده شود.

از شرکت کنندگان در این کنگره که علاقه مند به یادگیری چگونگی انجام این عمل جراحی و مشاهده ی نتایج ایمن، موثر و قابل پیش بینی آن هستند، دعوت شده است که از غرفه ی شرکت ACTEON  بازدید نمایند.

منبع:

https://eu.dental-tribune.com/c/acteon-group/news/acteon-piezotome-cube-the-solution-for-immediate-implantation/