Home / خبرها / سود و ایمپلنت، فیلی در یک اتاق

سود و ایمپلنت، فیلی در یک اتاق

سود و ایمپلنت، فیلی در یک اتاق[۱]، نویسنده: دکتر کالین کمپبل

 ۹ ژانویه ۲۰۱۹- کالین کمپبل، دندانپزشک و نویسنده ی www.dentistry.co.uk توضیح می دهد: در حالی که دندانپزشکی ایمپلنت می تواند یک تخصص سودآور باشد، مهم این است که آن را به روشی اخلاقی انجام دهیم.

هیچ مشکلی وجود ندارد که اکثر دندانپزشکان به سوی درمان با ایمپلنت جذب می شوند؛ زیرا آنها فکر می کنند که این یک تخصص سودآور در دندانپزشکی است. در اصل من مشکلی با آن ندارم تا زمانی که همه ی همکاران من درک کنند که برای بدست آوردن سود، این درمان را با در نظر گرفتن نکات اخلاقی انجام دهند.

دندانپزشکان قبل از فکر به کسب سود از این رشته ی تخصصی، باید آموزشهای ساختارمند و آکادمیک، تمرینات تحت نظارت، مشاوره و کمک دریافت کنند.

ما تمام محاسبات را در آکادمی کمپبل انجام داده ایم و می دانیم که یک سرویس ایمپلنت با کیفیت که ۵۰ ایمپلنت دندانی یا بیشتر را در یک سال ارائه می دهد، یک سرویس خود سود ده است که اجازه ی سرمایه گذاری در این کار، سرمایه گذاری در تیم و سود برای مدیر اصلی را فراهم می کند. زمانی که درمان ارائه شده مناسب و با کیفیت بالا باشد، هیچ کس (حداقل همه بیماران) شکایتی ندارد. مسائل زمانی بوجود می آیند که دندانپزشکان قبل از کیفیت و آموزش، به سود فکر می کنند.

دندانپزشکی با در نظر گرفتن اصول اخلاقی

توانایی ارائه ی درمان با کیفیت با ایمپلنت، بیمارانی که به درمان های پرهزینه ی دیگر مانند کارهای ترمیمی، ارتودنسی و سایر جنبه های دندانپزشکی زیبایی نیاز دارند، را جذب می کند. به این ترتیب فرصتی برای توسعه و جذب بیشتر همان نوع از بیماران را فراهم می کند، بنابراین یک کسب و کار پایدار و سودآور، در حالی که اخلاق در آن رعایت شده است، رشد می کند.

برای دندانپزشکانی که وارد کار با ایمپلنت می شوند، مهم است که بدانند این رشته نیاز به طیف وسیعی از مهارت ها دارد. این مهارتها شامل ارتباطات، برنامه ریزی موردی، مهارت های جراحی و ترمیمی، هستند، البته نیازی به یادآوری این موضوع نیست که داشتن مهارت های تجاری مانند بازاریابی و مالی، به منظور ایجاد یک زیرساخت موفق در پیرامون خدمات ایمپلنت که یک درمان اخلاقی با بالاترین کیفیت ممکن را ارائه می دهد، ضروری است.

در آکادمی Campbell ما بسیار سخت تلاش کرده ایم تا برنامه ای را با کمک تجربیات تمام کارشناسان متخصص در بسیاری از زمینه های دندانپزشکی ایمپلنت تدوین کنیم. اگر بخواهید وارد این حوزه شوید و کار خود را در زمینه ی درمان با ایمپلنتهای دندانی آغاز کنید، می توانید با ما تماس بگیرید(info@campbellacademy.co.uk or www.campbellacademy.co.uk).  ما قادر خواهیم بود که به شما روشهایی را برای صحبت با بیماران در مورد گزینه های درمان احتمالی، به روشی اخلاقی و صادقانه آموزش دهیم.  ما به شما تعیین قیمت مناسب برای برنامه های درمانی، تامین رضایت بیماران به درستی و برنامه ریزی موارد با یا بدون mentor را برای ارائه ی بهترین نتایج ممکن آموزش می دهیم. ما حتی به شما نشان خواهیم داد که در طولانی مدت چه معیارهایی را در کارتان اندازه گیری کنید، بنابراین شما می توانید نتایج مثبت کار خود را به بیمارانتان نشان دهید و بدین ترتیب کسب و کار خود را رونق بیشتری دهید. این یک فرض خود انجام یا فرض خود تایید( self-fulfilling prophecy) است که نوعی از پیش بینی است که در صورتی که درست فرض شود، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به عملی شدن خودش کمک می‌کند.

به احتمال زیاد کسب این تجربیات و مهارتها سه تا پنج سال طول خواهد کشید تا بتوانید به سطح مهارتی بالا دست یابید البته شما باید با افرادی که به آنها اعتماد دارید کار کنید تا به این هدف دست یابید.

منبع:

Profit and implants – the elephant in the room

 

[۱] یک اصطلاح استعاری زبان انگلیسی است که منظورش مشکل یا خطر واضحی است که هیچ‌کس نمی‌خواهد در موردش بحث یا کار کند