Breaking News

سمپوزیوم جهانی نوبل بیوکر در مادرید، فصل جدیدی را در دندانپزشکی ایمپلنت باز می کند

14 فوریه 2019 – زوریخ، سوئیس: فصل جدید و انقلابی دندانپزشکی ایمپلنت در تابستان امسال در مادرید آغاز خواهد شد. در سمپوزیوم جهانی نوبل بیوکر که نخستین نشست از سه رویداد بین المللی است که به میزبانی نوبل بیوکر برگزار خواهد شد، تحولات برجسته ای در زمینه ی طراحی ایمپلنت و آماده سازی سایت، به نمایش گذاشته خواهد شد. حمایت از این نوآوری های پیشگامانه، پیشرفت های جدیدی را در تکنولوژیهای مربوط به سطح ایمپلنت و همچنین مراقبت ایمپلنت در درازمدت بوجود خواهد آورد.

کلینیسینهای بین المللی، که همه کارشناسان ارشد در رشته ی خود هستند، در این سمپوزیوم در مادرید شرکت خواهند کرد تا تجربیات خود را با راه حل های جدید به اشتراک گذارند. آنها همچنین راهکارهایی را به اشتراک می گذارند که به کلینیسینها کمک می کند تا زمان کار بر روی دندانها را کاهش داده و نتایج بالینی بلند مدت را بهبود بخشند. شرکت کنندگان قادر خواهند بود نوآوریهای بیشتری را در این سمپوزیم بیابند و با شرکت در جلسات عملی و نمایشگاه محصولات، اطلاعات بیشتری را کسب کنند.

سمپوزیوم جهانی نوبل بیوکر در هتل ماریوت آودیتوریوم و مرکز کنفرانس این هتل در مادرید اسپانیا در تاریخ 27 تا 29 ژوئن برگزار خواهد شد. این اولین سمپوزیوم از سری جدید رویدادهای جهانی است، که در سال گذشته به عنوان گسترش سمپوزیوم های جهانی شرکت نوبل بیوکر وعده داده شد. دو نشست جهانی دیگر پس از این نشست، در لاس وگاس در سال 2020 و دیگری در توکیو در سال 2021 برگزار خواهند شد. از طریق این رویدادهای منحصر بفرد، متخصصان دندانپزشکی بیشتر از هر زمان دیگری قادر خواهند بود با موج جدید نوآوری های Nobel Biocare بطور مستقیم آشنا شوند.

رئیس شرکت نوبل بیوکر Hans Geiselhöringer ، گفت: ما به متخصصان دندانپزشکی از سراسر جهان که در ماه ژوئن به مادرید می آیند، خوشامد میگوییم . در این نشست ما مراحل بعدی تکامل در ایمپلنتهای دندانی را با تعدادی از نوآوریهای جدید و پیشرو ارائه خواهیم کرد.

متخصصان دندانپزشکی که پیش از این برای سمپوزیوم جهانی Nobel Biocare در سال 2019 ثبت نام کرده بودند، که در ابتدا برای برگزاری در لاس وگاس برنامه ریزی شده بود، فرصت دارند که ثبت نام خود را به هر یک از سه رویداد آینده انتقال دهند. اطلاعات بیشتر در مورد سری رویدادهای Nobelb Biocare Global Symposium  را در آدرس www.nobelbiocare.com مطالعه کنید.

منبع:

https://eu.dental-tribune.com/c/nobel-biocare-services-ag/news/nobel-biocare-global-symposium-in-madrid-to-start-new-chapter-in-implant-dentistry/