Home / خبرها / کاربرد لیزر در پریودنتیکس در یک وبینار رایگان

کاربرد لیزر در پریودنتیکس در یک وبینار رایگان

۱۰ ژوئن ۲۰۱۹- در روز پنج شنبه، ۱۳ ژوئن، در یک وبینار رایگان از سری وبینارهای کلوپ مطالعه ی دنتال تریبون، دکتر Rana al-Falaki میزبان این برنامه، در مورد استفاده از لیزرهای all-tissue در درمان پریودنتال صحبت خواهد نمود. همانطور که از لیزر در سایر تخصص های دندانپزشکی امروزه استفاده های زیادی می شود، تمایل به روشهایی با حداقل تهاجم در پریودنتیکس و ایمپلنتولوژی نیز وجود دارد که برای این گونه از درمان ها، لیزر پتانسیل بالایی دارد. در این وبینار در مورد جدیدترین تحقیقات، جزئیات مزایای استفاده از لیزر برای نتایج بیمار محور و نتایج بالینی صحبت خواهد شد و استفاده از لیزر در بازسازی استخوان بدون فلپ، به نمایش گذاشته خواهد شد.

در طی این وبینار، دکتر الفلکی در مورد مزایای water lasers  و به میزان کمتر در مورد مزایای لیزرهای دیود ۹۴۰ نانومتری صحبت خواهد کرد و کمک می کند تا پیشرفت تحقیقات علمی را در کاربردهای عملی و بالینی مجسم کند. او همچنین به موضوعاتی مانند درمان پری ایمپلنتیت، درمان پریودنتال بدون فلپ، و روشهای زیبایی پریودنتال مانند depigmentation ، خواهد پرداخت.

دکتر الفلکی از سال ۲۰۰۳ بعنوان متخصص پریو در انگلستان کار خود را آغاز کرده است. در حال حاضر علاوه بر کار خصوصی خود، بر روی کاربرد لیزر و استفاده از لیزر Er، Cr: YSGG  در پریودنتیکس و ایمپلنتولوژی تحقیق می کند، او همچنین یک سخنران بین المللی است و چندین مقاله در این زمینه منتشر کرده است. او یکی از پیشگامان در این زمینه است و بنیانگذار انجمن جهانی Periodontal Laser User است، الفلکی همچنین استاد افتخاری دانشکده دندانپزشکی، علوم دهان و دندان، در کالج کینگ لندن، و عضو آکادمی بین المللی Dental-Facial Esthetics ، و استاد مهمان در دانشگاه تایپه در تایوان است. او عضو هیئت بررسی چندین مجله ی لیزر و عضو هیئت تحریریه “لیزر در علوم دندانپزشکی” است. کلینیک او در چهار سال گذشته برنده ی جایزه بهداشت جهانی و مراقبت بهداشتی دارویی و درمان دارویی برای بهترین مطب پریودنتال در بریتانیا بوده است و جایزه ی نوآوری درمانی پریودنتال و برتری جهانی را در زمینه ی تخصص خود به دست آورده است.

این وبینار ۱ ساعته تحت عنوان لیزر در پریودنتیکس و ایمپلنتولوژی ، روز پنج شنبه، ۱۳ ژوئن، در ساعت ۸ صبح به وقت اروپای مرکزی پخش می شود. حضور پس از ثبت نام آسان در وب سایت این وبینار رایگان است. شرکت کنندگان قادر خواهند بود از طریق یک پنجره ی چت سوالات خود را بپرسند.

متخصصان دندانپزشکی که علاقه مند به شرکت در این وبینار هستند، می توانند در لینک منبع ثبت نام کنند.

منبع:

https://www.dental-tribune.com/news/expert-to-discuss-lasers-in-periodontics-in-free-webinar/