Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / مجموعه وبینارهای رایگان Smile in a Box: قسمت دوم گردش کار کاشت ایمپلنت و ارائه ی پروتز برای یک دندان منفرد

مجموعه وبینارهای رایگان Smile in a Box: قسمت دوم گردش کار کاشت ایمپلنت و ارائه ی پروتز برای یک دندان منفرد

سخنرانان: دکتر ویلیام مارتین، دکتر لوئیز گونزاگا

زمان: پنجشنبه ۳۰ آوریل ۲۰۲۰ ، ساعت ۱۲ شب به وقت لندن

لطفاً برای شرکت در مجموعه سمینار های رایگان Smile in a Box ؛ به دکتر ویلیام مارتین و دکتر لوئیز گونزاگا بپیوندید: در قسمت دوم این وبینار در مورد گردش کار قرار دادن ایمپلنت و ساخت پروتز برای یک دندان منفرد، بحث خواهد شد.

جایگزینی تک دندان از دست رفته امروزه به یک نقطه کانونی در دندانپزشکی ایمپلنت تبدیل شده است. با افزایش آگاهی بیماران از طریق رادیو، تلویزیون و رسانه های اجتماعی، آنها به دنبال چنین معالجه ای هستند که دندانپزشکان را با نیاز روز افزونی به ارائه ی این خدمات مواجه کرده است. علاوه بر این، پروتکل های درمانی مبتنی بر شواهد، مزایای اجتماعی، کارکردی و زیبایی شناختی ترمیم های پشتیبانی شده با ایمپلنتهای دندانی را ترویج می کنند و با افزایش ادغام فن آوری دیجیتال، این فرایند برای تیم درمانی ساده تر شده است. با پیچیدگی هایی که غالباً در این شرایط بالینی (تحلیل استخوان، موقعیت ایمپلنت، طراحی قالب و ساخت، انتخاب اباتمنت، ساخت روکش موقت و indexing) با آن روبرو می شوید، فناوری حال حاضر، به تیم درمانی اجازه می دهد تا مراحل را قدم به قدم و از قبل برنامه ریزی کنند تا بار کار بر جراح و دندانپزشک ترمیمی در زمان جراحی کاهش یابد. Straumann® Smile in a Box  ، سرویسی است که یک برنامه ریزی دیجیتال، مدولار و یکپارچه را برای درمان و ساخت پروتز بمنظور پوشش ایندیکیشن های جراحی و پروتزی شما ارائه می دهد. شما خدمات مورد نظر خود را انتخاب می کنید و Straumann® هر آنچه را که شما برای درمان نیاز دارید، در یک پکیج به شما ارائه می دهد.

این سری وبینارها، بر فناوری مورد استفاده برای برنامه ریزی و سفارش (“لبخند در یک جعبه”) تمپلیتهای هدایت شده با CBCT و ترمیم های موقت تمرکز دارند. در قسمت (I) ما روی گردش کار فول آرچ تمرکز می کنیم، در حالی که در قسمت (II) به سناریوی یک دندان منفرد می پردازیم. لطفا برای شرکت در این وبینار که توسط موارد بالینی بخوبی توضیح داده می شود و فرصتی برای پرسش و پاسخ فراهم نموده است، به آدرس منبع مراجعه کنید.

اهداف یادگیری:

  • تشخیص عوامل کلینیکی پر اهمیت در ارزیابی بیماران برای جای گذاری فوری ایمپلنت و بارگذاری در کوتاه مدت.
  • اطلاع از گردش کار “لبخند در یک جعبه” و نحوه ی ارتباط با تیم طراحی و ساخت.
  • آشنایی با آباتمنت ها و مواد لازم در ترمیم تک دندان.

منبع:

Smile in a Box, a Webinar Series: Part II Single-tooth Workflow; Implant Placement and Restoration