Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / وبینار رایگان: الگوهای جراحی و توانبخشی قوس کامل

وبینار رایگان: الگوهای جراحی و توانبخشی قوس کامل

۴ مارس ۲۰۲۰ – در یک وبینار که از طرف کلوپ مطالعه ی دنتال تریبون، در روز چهارشنبه ۱۱ مارس به میزبانی دکتر Hyun-Jun Jung برگزار خواهد شد، چگونگی ایجاد و استفاده از الگوی راهنمای جراحی توضیح داده می شود. دکتر Jung به عنوان سخنران Ivoclar Vivadent ، در کره جنوبی فعالیت می کند و یک مطب خصوصی با تمرکز بر توانبخشی قوس کامل دندان را ادره می نماید. او این وبینار را بر اساس پشتوانه ی دانش گسترده و سالها تجربه ی خود ارائه خواهد داد.

این وبینار، بر روش جراحی هدایت شده ی کامپیوتری جهت درمان سریع و دقیق موارد بی دندانی با تأکید ویژه بر بارگذاری فوری با پروتزهای موقت بعد از جراحی، متمرکز خواهد بود. علاوه بر این، دکتر Jung ، جزئیات مربوط به چگونگی دستیابی به بارگذاری فوری و کارآمد را در موارد توانبخشی قوس کامل پوشش خواهد داد.

دکتر Jung در سال ۲۰۰۸ از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه Yonsei در سئول فارغ التحصیل شد. وی مدیر دوره های کارشناسی ارشد Osstem Implant و دوره ی سینوس Geistlich Korea و یکی از مدیران کارگاه آموزشیShinhung SID Implant Busan  است. از میان جوایز بسیاری که تاکنون دریافت کرده است، می توان به جایزه بهترین تحقیق از سوی آکادمی دهان و فک و صورت در نشست مشترک این آکادمی و بنیاد استئولوژی در سال ۲۰۱۸ و جایزه بزرگ نشست Shinhung Implant Dentistry به دلیل پوستر کلینیک ایمپلنت او، اشاره کرد.

این وبینار ۱ ساعته با عنوان “هنر دندانپزشکی ایمپلنت دیجیتال: توانبخشی قوس کامل ” ، چهارشنبه ۱۱ مارس ساعت ۶ بامداد به وقت نیویورک به طور زنده پخش می شود. حضور در این وبینار پس از ثبت نام آسان در وب سایت رایگان است. شرکت کنندگان می توانند از طریق پنجره ی چت سؤالات خود را بپرسند و با تکمیل پرسشنامه چند گزینه ای در مورد این موضوع، اعتبار آموزش مداوم را کسب کنند.

متخصصان دندانپزشکی که علاقه مند به شرکت در این دوره هستند، می توانند به صورت آنلاین در آدرس زیر ثبت نام کنند:

The art of digital implant dentistry: Full-arch rehabilitation

منبع:

https://www.dental-tribune.com/news/surgical-templates-and-full-arch-rehabilitation-are-focus-of-free-webinar/