Home / خبرها / زدن به هدف با مسواک CS 708

زدن به هدف با مسواک CS 708

۲۷ مارس ۲۰۲۰- تمیز نمودن موثر نواحی اطراف وسایل ارتودنسی لینگوال، پروتزهای ثابت و یا ایمپلنت های دندانی می تواند کاری مشکل باشد، اما مسواک CS 708 ساخت برند سوئیسی CURAPROX ، امکان تمیز کردن مناطقی که دسترسی به آنها در دهان دشوار است را ممکن کرده است.

 مسواک CS 708، راه حلی است برای بیمارانی که نمی توانند به همه ی مناطق دهان خود به راحتی دسترسی داشته باشند. سر این مسواک به راحتی خم می شود و می تواند به مناطق دشوار دسترسی داشته باشد و با زاویه ی مناسب آن مناطق را تمیز کند. سر برس بسیار کوچک و جمع و جور است. هفت لایه از رشته های بسیار ظریف که بطور فشرده در سر این مسواک کار گذاشته شده اند، پلاک ها را در هر کجا که ساخته شوند از بین می برد: روی ایمپلنت، پروتزهای ثابت ، آرچ وایر ها، براکت های ارتودنسی، وسایل ارتودنسی لینگوال.

brush 2

مسواکCS 708 ، توسط دکتر Kirsten Warrer و دکتر Hugo Roberto Lewgoy ساخته شده است. به گفته دکتر Lewgoy ، متخصص جراحی دهان و فک و صورت و مدرس کالج São Leopoldo Mandic  در برزیل، مسواک CS 708 راه حلی برای افراد دارای ایمپلنتهای دندانی برای یک مسواک زدن آسان، کارآمد و آتروماتیک است. وی گفت:  مسواک CS 708 همچنین برای تمیز کردن اطراف و بین وسایل ارتودنسی ثابت، از جمله براکت های لینگوال مناسب است.

brush2-2

خصوصیات CS 708 به طور خلاصه:

  • سر مسواک با قابلیت خم شدن برای تمیز کردن نقاطی که دسترسی به آنها مشکل است.
  • مناسب برای ایمپلنت، پروتز ثابت، براکت های ارتودنسی، وسایل ارتودنسی لینگوال.
  • سری با هفت لایه از الیاف بسیار ظریف و فوق العاده جمع و جور
  • فیلامان های Curen نرم و مؤثر ۰٫۱۲ میلی متری
  • ساخت سوئیس

CS 708  را بطور آنلاین از سایت shop.curaprox.com می توانید خریداری کنید.

منبع:

https://eu.dental-tribune.com/c/curaden-ag/news/hitting-the-spot-with-the-cs-708/