Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / سه وبینار آنلاین در مورد روشهای درمانی فعلی ایمپلنت

سه وبینار آنلاین در مورد روشهای درمانی فعلی ایمپلنت

۱۱ ژوئن۲۰۲۰ – در هفته های آتی، شرکت سوئیسی Straumann یک از تولید کنندگان ایمپلنتهای دندانی، برای ارتقاء مهارت های ایمپلنتولوژی و ارائه اطلاعات درباره ی مفاهیم هیجان انگیز جدید، همچنان به متخصصان دندانپزشکی فرصت های رایگان آموزش آنلاین را ارائه خواهد داد. سخنرانانی از ایالات متحده، لهستان و برزیل در مورد برنامه ریزی دیجیتال برای کاشت ایمپلنت site-specific، مفهومReal Arch Sobczak  با Straumann Pro Arch ، و روندها و فن آوری های جدید دیجیتالی که بر درمان های قوس کامل امروزی تأثیر می گذارند، وبینارهایی را ارائه می دهند.

در یکی از وبینارهای آتی Straumann ، دکتر Ryan Lewis ، که در مطب خصوصی خود با تمرکز بر پروتزهای دندانی در ایالات متحده طبابت می کند، به متخصصان دندانپزشکی آموزش می دهد که چگونه با کمک دندانپزشکی دیجیتال می توانند درمان باsite-specific implants  را برنامه ریزی کنند. به گفته ی دکتر لوئیس، “نوآوری های فناوری دیجیتال به ما این توانایی را داده است كه درمان بیمارانمان را دقیق تر و كارآمدتر تشخیص و برنامه ریزی كنیم تا یک رستوریشن زیبا و کاربردی را به شیوه ای قابل پیش بینی تر و کارآمدتر به آنها ارائه دهیم. بنابراین،site-specific implants  ممکن است نتیجه ی درمان و عملکرد ترمیم را بهبود بخشد. علاوه بر این، در این وبینار دکتر Lewis توضیح خواهد داد که چگونه می توان کارآیی تیم را با استفاده از فناوری دیجیتال افزایش داد.

این وبینار با عنوان “برنامه ریزی ایمپلنت معاصر: از اسکن داخل دهانی گرفته تا راهنمای جراحی چاپی سه بعدی. استفاده از فناوری دیجیتال برای ایجاد کارآیی و نتایج بهتر »، پنجشنبه ۱۸ ژوئن، ساعت ۱ بامداد(سه و نیم بامداد به وقت تهران) به وقت تابستانی اروپای مرکزی به طور زنده پخش می شود.

دکترBarbara Sobzcak  روش درمانی ایمپلنتولوژی خود را ارائه می دهد

دکترSobczak  ، مدرس مستقل در زمینه ی ایمپلنت دندان است، او نویسنده مفهوم Real Arch Sobczak  و مالک کلینیک های دکتر Sobczak در ورشوی لهستان است. تکنیک وی یک پروتکل درمانی کاملاً دیجیتال است که از مرحله بهبودی با پروتز موقت، برای دستیابی به مطلوب ترین زیبایی در ساختار ظاهری از نظر رنگ و درخشندگی، پشتیبانی مناسب از بافت و یک اکلوژن نهایی مناسب طراحی شده است. او در سخنرانی خود، این پروتکل درمانی را برای ترمیم فوری قوس کامل با استفاده از موارد منتخب با استفاده از Straumann Pro Arch ، نشان خواهد داد. متخصصان دندانپزشکی در این وبینار در مورد wax-up و برنامه ریزی دیجیتال، جراحی هدایت شده برای پروتزی قابل پیش بینی و اکلوژن مناسب در درمان های قوس کامل، اطلاعات جامعی را کسب می کنند.

وبینار دکتر Sobczak با عنوان “پروتکل کاملاً دیجیتالی برای توانبخشی فوری قوس کامل – مفهوم Sobczak  با Straumann Pro Arch “، سه شنبه ۲۳ ژوئن ، ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر(۹ بعدالظهر به وقت تهران) به طور زنده به وقت تابستانی اروپای مرکزی پخش می شود.

تصمیم گیری در درمان قوس کامل

درمان بیماران بی دندان و بیمارانی با دندانهای ناکارآمد، یک چالش محسوب می شود، زیرا در توانبخشی آنها باید عملکرد جویدن، صحبت کردن و همچنین جنبه های زیبایی شناختی را برای آنها بازیابی نمود. در یک وبینار، دکتر Leandro Soeiro Nunes گزینه های درمانی را برای این شرایط چالش برانگیز ارائه می دهد. او پیشینه ی علمی رویکردهای مختلف را مرور کرده و درباره ی چندین مورد بالینی بحث خواهد کرد. دکتر Nunes ، که جراح دهان، فک و صورت و ایمپلنتولوژیست در کلینیک Nunes Odontologia  در پورتو آلگره در برزیل است، علاوه بر این در مورد روندها و فن آوری های دیجیتال جدید با توجه به درمان های قوس کامل سخنرانی خواهد نمود.

متخصصان دندانپزشکی می توانند این وبینار را با عنوان “علوم و فناوریهای جدید برای درمان قوس کامل” چهارشنبه اول جولای ساعت ۹ بعد از ظهر به وقت تابستانی اروپای مرکزی(یازده و نیم شب به وقت تهران) به صورت زنده تماشا کنند.

حضور در کلیه وبینارها پس از ثبت نام آسان در Straumann Campus بصورت رایگان، امکان پذیر است. شرکت کنندگان می توانند از طریق یک پنجره گپ سوالات خود را مطرح کنند و این فرصت را دارند که با تکمیل پرسشنامه ی چند گزینه ای در مورد این موضوع، اعتبار ادامه تحصیل برای هر وبینار را کسب نمایند.

منبع:

https://www.dental-tribune.com/c/straumann/news/straumann-campus-broadcasts-three-online-webinars-on-current-implant-treatments/