Home / خبرهای تخصصی پریودونتولوژی و ایمپلنتولوژی / فدراسیون پریودنتولوژی اروپا وب سایت جدیدش را راه اندازی کرد

فدراسیون پریودنتولوژی اروپا وب سایت جدیدش را راه اندازی کرد

۲۵ ژوئن ۲۰۲۰- بروکسل، بلژیک: وب سایت جدید فدراسیون پریودنتولوژی (EFP) ، بیش از یک تغییر ظاهر یا به روزرسانی است، این وب سایت یک گام به جلو از نظر طراحی، عملکرد و قابلیت پیمایش برداشته است. این وب سایت، همچنین یک رویکرد کاملاً متفاوت به انتشارات، رویدادها، پروژه ها و مطالبی دارد که EFP با متخصصان دندانپزشکی، سازمان ها ، کارمندان بخش پزشکی و عموم مردم به اشتراک می گذارد.

” New Oral Health & Gum Hub ” ، اطلاعات ارزشمندی را درمورد دانش مربوط به بیماری پریودنتال، پیشگیری و درمان آن و همچنین در مورد ایمپلنت های دندانی و پیشگیری و درمان بیماری پری ایمپلنت، در اختیار عموم دانشمندان قرار می دهد. در بخشی که برای بیماران تعبیه شده است نیز یک ابزار آسان خود ارزیابی برای سلامت لثه و فیلم های مفیدی وجود دارد که دستورالعمل های مربوط به بهداشت دهان و دندان و درمان پریودنتال و پری ایمپلنت را توضیح می دهند.

کمپین ها، اخبار، رویدادها، نشریات و آموزش، مطالب اصلی این وب سایت هستند که بخش های بهبود یافته ای را برای بیماران و روزنامه نگاران و همچنین یک منطقه خصوصی برای اعضای EFP و کلیه اطلاعات مربوط به EFP را ارائه می دهد. برای اولین بار، امکان عضویت در خبرنامه EFP ، برای همگان حتی اگر متخصص دندانپزشکی نباشند یا عضو یک جامعه وابسته به EFP نباشند، میسر است. هدف این وب سایت در ارائه ی اطلاعات به همه ی افراد، همچنین در یک بخش گسترده که برای بیماران و افرادی که به طور خاص با پریودنتیکس، سلامت لثه و بیماری پریودنتال آشنا نیستند، منعکس شده است.

دکتر Xavier Struillou ، رئیس EFP توضیح داد: وب سایت ما به آدرس www.efp.org یک تجربه منحصر به فرد را به بیش از ۱۶۰۰۰ باز دید کننده که عضو جوامع وابسته به EFP در سراسر جهان هستند، و به همه علاقه ­مندان به پریودنتولوژی و دندانپزشکی ایمپلنت ارائه می دهد، با یک فضای ویژه که به افراد غیر متخصص اختصاص داده شده است، که با محیط بیمار پسند این سایت به موضوعات مورد نظرشان هدایت می شوند.

وی ادامه داد: به طور کلی، این وب سایت جدید به مخاطبان هدف ما که از اقشار گوناگونی هستند، این امکان را می دهد که به روشی جدید به EFP ، سلامت لثه و بیماریهای لثه نگاه کنند.

دکتر Tiernan O’Brien ، رئیس کمیته ارتباطات EFP افزود: این وب سایت جدید ظاهری جدید، معماری ناوبری جدید و احساس درخشان تری را به تجربه بازدید کنندگان از وب سایت می بخشد. ما موفق شده ایم تا تعادل مناسبی را بین به تصویر کشیدن EFP به عنوان یک نهاد جهانی بهداشت و درمان ، یک نهاد دانشگاهی، یک منبع برای بیماران، یک خانه برای انجمن های علمی ملی فدراسیون، یک میز خبری و یک فضای کار برای فعالیت های روزانه EFP ایجاد کنیم. چالش ما ایجاد یک وب سایت ترکیبی بود که تمام این جنبه های EFP را همزمان نشان دهد.

منبع:

https://www.dental-tribune.com/news/efp-launches-new-website/