Breaking News
Home / خبرها / نسخه ی آنلاین IDEM 2020 آغاز شد

نسخه ی آنلاین IDEM 2020 آغاز شد

۱۹ ژوئن ۲۰۲۰- برای اولین بار نمایشگاه و نشست بین المللی دندانپزشکی (IDEM) بصورت کاملا آنلاین برگزار می شود. این رویداد توسط Koelnmesse و انجمن دندانپزشکی سنگاپور، از ۱۹ ژوئن تا ۱۹ اوت سال ۲۰۲۰ به عنوان یک برنامه ی آموزشی مداوم برای جامعه دندانپزشکی برگزار می گردد. از طریق این پلت فرم دیجیتال، شرکت کنندگان می توانند با محصولات و روش های جدید آشنا شده، و همچنین از متخصصان برجسته ی این صنعت بطور مستقیم اطلاعات به روز شده ای را دریافت کنند و با همکاران جدید و قبلی خود ارتباط برقرار کنند.

کنفرانس IDEM به متخصصان دندانپزشکی کمک می کند تا با شرکت در بیش از ۲۰ جلسه ی زنده و از پیش ضبط شده بصورت آنلاین که به صورت پیاپی در مدت دو ماه بارگذاری می شوند، مهارت و شبکه خود را از خانه ارتقا دهند. شرکت کنندگانی که برای این رویداد ثبت نام کرده اند، با حضور در جلسات کنفرانس قادر به کسب بیش از ۲۰ امتیاز ادامه ی تحصیل خواهند بود.

این کنفرانس علمی جدیدترین تحقیقات دندانپزشکی را به همراه تکنیک های عملی برای کاربردهای بالینی ارائه می دهد. بخش جدیدی که امسال به این کنفرانس افزوده شده است، سمپوزیوم مراقبت ویژه ی دندانپزشکی است که بهترین اقدامات را در مراقبت از بیمارانی با شرایط پزشکی و ناتوانی جسمی یا روحی مورد توجه قرار می دهد. علاوه بر این، این سومین بار است که در این رویداد متخصصانی از انجمنهای بهداشت کاران دهان و دندان و دنتال تراپیست ها نیز حضور دارند و به چالش های پیش روی بهداشت کاران دهان و دندان و تراپیست های بهداشت دهان می پردازند.

جلسات اصلی کنفرانس شامل موارد زیر است:

  • SDA masterclass : درمان مجدد ارتوگرید معاصر – چرا ، چه موقع و چگونه؟ توسط پروفسور Shimon Friedman ؛
  • مفاهیم مدرن در prosthetic adhesive dentistry ، توسط دکتر Roberto Turrini ؛
  • نوآوری امروز، پاداش فردا – اجرای دندانپزشکی دیجیتال در کلینیک شما، توسط دکتر محمد حسنیان؛
  • ایندیکیشن های ارتودنسی در کودکان و نوجوانان، توسط دکتر Lai Ye Choung؛
  • انگیزه دادن به بیماران خود برای نتایج موفقیت آمیز، توسط Tabitha Acret،

Mathias Kuepper ، مدیر عامل Koelnmesse ، گفت: برای رعایت الزامات فاصله گذاری اجتماعی در مورد بیماری همه گیر COVID-19، ما IDEM 2020 را به عنوان یک تجربه آنلاین سازماندهی مجدد کردیم. ما با ارائه ی آنلاینIDEM 2020 ، به متخصصان دندانپزشکی انعطاف پذیری بیشتری را برای یادگیری ارائه داده ایم و در عین حال با عملکرد عالی بستر IDEM ، یک تجربه ی عالی از یادگیری از متخصصان از سراسر دنیا و برقراری ارتباط با آنها را مهیا نموده ایم.

نمایشگاه IDEM 2020

در کنار این همایش آنلاین، نمایشگاه IDEM 2020 با شرکت بیش از ۲۵۰ غرفه دار بصورت آنلاین برگزار می شود. بازدید کنندگان می توانند در هر زمان و در طی دو ماه که IDEM ادامه دارد، از آخرین محصولات و راه حل ها در دندانپزشکی بازدید کنند. آنها همچنین می توانند با نمایندگان شرکتهای نمایش دهنده ی محصولات و فن آوریها از طریق گپ و سایر عملکردهای تعاملی که در پلتفرم آنلاین  IDEM تعبیه شده اند، ارتباط برقرار کنند. شرکت کنندگان در این رویداد همچنین می توانند به دنبال انواع فرصت های شبکه ای از جمله تطبیق تجارت آنلاین، ساعت اختصاصی شبکه و قرعه کشی باشند.

دکتر Lim Lii ، رئیس انجمن دندانپزشکی سنگاپور، اضافه كرد: مسافت اجتماعی مانعی برای یادگیری نیست، همه سخنرانان بین المللی در رویداد امسال به این موضوع اعتقاد دارند. با توجه به موضوعات متنوعی که بیش از دو ماه در این رویداد ارائه می شود، شرکت کنندگان می توانند در وقت مناسب و با سرعت دلخواه خود به دنبال گسترش افق دید و دانش خود باشند. این موضوعات شامل حوزه های در حال ظهور در منطقه ی آسیا و اقیانوسیه، مانند مراقبت از بیماران دارای نیازهای ویژه است.

ثبت نام آنلاین تا ماه آگوست ۲۰۲۰ در آدرس زیر امکان پذیر است:

https://event.vconferenceonline.com/microsite/html/event.aspx?id=1584

دوازدهمین IDEM در سال ۲۰۲۲ بصورت حضوری در سنگاپور برگزار خواهد شد.

منبع:

https://www.dental-tribune.com/news/idem-2020-online-edition-starts-today/