Home / خبرها / کمپین dentalsunited # برای کمک به بازگشت دندانپزشکان به کار راه اندازی شد

کمپین dentalsunited # برای کمک به بازگشت دندانپزشکان به کار راه اندازی شد

۳۰ ژوئن ۲۰۲۰- کمپینی با هشتک  #dentalsunitedبرای کمک به متخصصان دندانپزشکی در سراسر جهان برای بازگشت به کار در بحبوحه ی بیماری همه گیر SARS-CoV-2 ، توسط کمپانی W&H ، تولید کننده ی استرالیایی فناوریهای دندانپزشکی، راه اندازی شد. هدف این شرکت پشتیبانی از مشتریان و شرکا از طریق این کمپین آنلاین با ارائه ی اطلاعات مسئولانه است که به برقراری مجدد کارهای روزمره و ایمن در کلینیک های دندانپزشکی کمک خواهد کرد.

کمپانی W&H در یادداشتی به مطبوعات اظهار داشت: در زمان بحران است که مشخص می شود پشتیبانی از  یکدیگر، چقدر اهمیت دارد. این شرکت کمپین خود را برای همبستگی و به اشتراک گذاری اطلاعات در جامعه ی بین المللی دندانپزشکی با سؤال از دندانپزشکان و شرکای آنها در مورد نگرانی هایشان و آنچه در واقع برای آنها در بحران بهداشتی فعلی اهمیت دارد، آغاز کرد.

در پاسخ به بازخوردی که W&H دریافت نمود، کمپین #dentalsunited شروع به ارائه ی اطلاعاتی کرد تا به سؤالاتی از جمله “چگونه می توانم در درمانهایی که ارائه می دهم ایمنی را تضمین کنم؟” و نگرانی های مربوط به ایجاد ذرات معلق در هوا در معالجات دندانپزشکی را برطرف کنم؟ پاسخ دهد. در مصاحبه با Tobias Schwarz ، مدیر پرتفوی محصولات این شرکت، به این سؤال که آیا air turbine handpieces  ، نسبت بهhigh-speed electric handpieces  ، آئروسلهای بیشتری تولید می کنند یا خیر، پاسخ داده شد.

این کمپین علاوه بر ارائه ی نکاتی در مورد نگهداری ابزارهای دندانپزشکی و اطلاعات مربوط به اقدامات بهداشتی محافظ کننده، وبینارهای رایگانی را در مورد موضوعاتی از جمله آئروسل ها ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر را در صفحه ی #dentalsunited در وب سایت این شرکت، می توانید مطالعه نمایید:

https://www.wh.com/en_global/dental-solutions/dentalsunited

منبع:

https://www.dental-tribune.com/news/wh-launches-dentalsunited-to-help-dentists-get-back-to-work/