Breaking News
Home / خبرها / پنج روشی که دهانشویه ی Perio Plus + Regenerate می تواند از بیماران شما محافظت کند

پنج روشی که دهانشویه ی Perio Plus + Regenerate می تواند از بیماران شما محافظت کند

۲۹ ژوئن ۲۰۲۰- کرئین، سوئیس: یک دهانشویه ی مناسب در زمان مناسب می تواند به محافظت از سلامت دهان و دندان و سلامت کلی بیماران شما کمک شایانی کند. Perio Plus + Regenerate ، دهانشویه ای است که به پنج روش مختلف این کار را انجام می دهد. به لطف ترکیبات موجود در آن، Perio Plus + Regenerate  دارای پنج مزیت مشخص برای بیماران است:

  1. محافظت در برابر باکتری های مضر و از بین بردن آنها؛
  2. جلوگیری از بوی بد دهان؛
  3. تقویت بازسازی مخاط دهان؛
  4. تقویت دندان و محافظت از پوسیدگی دندان؛
  5. محافظت از دندان ها، لثه ها و مخاط دهان.

محافظت در برابر باکتری های مضر و از بین بردن آنها و جلوگیری از بوی بد دهان

دو ماده ی اصلی در Perio Plus + Regenerate ، کلرهگزیدین و سیتروکس هستند.

کلرهگزیدین دی گلوکونات (۰٫۰۹ درصد) بیش از ۷۰ سال است که در دندانپزشکی استفاده می شود و در از بین بردن باکتری های مضر خصوصاً بعد از عمل و سایر پروسیجرها بسیار موثر است.

سیتروکس یک ماده بسیار جدیدتر است که مبتنی بر بیوفلاوونوئیدهای طبیعی است و گرفته شده از پرتقال تلخ است، در برابر باکتری ها ، ویروس ها و قارچ ها به طور یکسان بسیار مؤثر است. در Perio Plus+ Regenerate  ، سیتروکس بیشتر با اسیدهای آمینه پلی لیزین ترکیب شده و فرمول Citroc / P را ایجاد می کند که بصورت یک لایه ی محافظ روی دندان ها، لثه ها و مخاط دهان را می پوشاند. دهانشویه یPerio Plus+ Regenerate  ، به طور خاص برای پشتیبانی از بازسازی بافت طراحی شده است، در حالی که به عنوان محافظ اضافی در برابر عفونت باکتریایی و موارد دیگر نیز عمل می کند.

تقویت بازسازی مخاط

اسید هیالورونیک نیز بخشی از فرمولPerio Plus+ Regenerate  است. به لطف خاصیت اسید هیالورونیک در اتصال به آب، مخاط دهان را مرطوب نگه می دارد و رشد مجدد سلول های مخاطی را تسریع می کند، از این رو نام آن را ” Regenerate” گذاشته اند. علاوه بر این، اسید هیالورونیک با ایجاد یک لایه ی محافظ بر روی مخاط، از مخاطهای در حال ترمیم محافظت می کند. این کار به پشتیبانی بیشتر از بازسازی کمک کرده و فرصت عفونت و سایر عوارض را به حداقل می رساند.

دندان های محکم تر و محافظت از پوسیدگی

زایلیتول موجود در دهانشویه ی Perio Plus+ Regenerate  ، بدون افزایش قند خون یا انسولین به این دهانشویه طعم مطبوعی می بخشد و همچنین به سلامت دندان ها کمک می کند و آنها را از پوسیدگی محافظت می نماید. این امر به این دلیل است که باکتریهای دهانی مانند استرپتوکوکوس موتانس، زایلیتول را به روشی مشابه گلوکز مصرف می کنند، اما نمی توانند از آن برای سوخت خود استفاده کنند. از سوی دیگر مصرف زایلیتول توسط این باکتریها منجر به ناتوانی آنها در مصرف گلوکز می شود و در نتیجه باکتری ها که قادر به تامین سوخت خود نیستند، از بین می روند.

محافظت از دندان ها، لثه و مخاط دهان

 دهانشویه یPerio Plus + Regenerate ، در ترکیب بهره گیری از خواص چندین ماده، عملکرد بی نظیری را ارائه می دهد : اسید هیالورونیک با پلیمرها ترکیب می شود و یک لایه محافظ ایجاد می کند، در حالی که کلرهگزیدین به مخاط و دندان ها وصل می شود و به مبارزه با باکتری ها کمک می کند. همه اینها به محافظت از مخاط کمک کرده و خطر عفونت ویروسی یا باکتریایی را کاهش می دهد.

چه زمانی باید Perio Plus + Regenerate را استفاده یا توصیه کنید؟

اگرچهPerio Plus+ Regenerate  به عنوان یک دهانشویه برای استفاده ی مدت طولانی نیست، اما سه موقعیت برای استفاده کوتاه مدت از آن که می تواند به شدت برای بیماران شما مفید باشد، عبارتند از:

  • بعد از جراحی دندان یا سایر روشهای تهاجمی،
  • برای خشکی دهان مرتبط با درمان،
  • به عنوان محافظت کوتاه مدت در برابرعفونت در هنگام اپیدمی.

نحوه استفاده از Perio Plus + Regenerate:

  • ده میلی لیتر محلول رقیق نشده ی این دهانشویه به مدت ۶۰ ثانیه قبل از درمانهای دندانپزشکی؛
  • استفاده از این دهانشویه هر صبح و شب حداکثر برای مدت یک ماه.

هشدار: این دهانشویه فقط برای شستشوی دهان بکار رود، بنابراین نباید بلعیده شود. دور از دسترس کودکان نگه داری شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Perio Plus + Regenerate و انواع دیگر آن را در صفحه ی محصول Perio Plus + Regenerate  می توانید مطالعه کنید:

https://curaprox.ch/en/shop/oral-rinses-and-gels/oral-rinses/perioplus-regenerate?utm_source=gently&utm_medium=article&utm_campaign=perioplus

منبع:

https://eu.dental-tribune.com/c/curaden-ag/news/five-ways-in-which-perio-plus-regenerate-protects-your-patients/