Home / خبرها / درمان های پوستی کارآمد و ایمن با استفاده از هندپیسWaterlase Fractional

درمان های پوستی کارآمد و ایمن با استفاده از هندپیسWaterlase Fractional

۱۱ سپتامبر ۲۰۲۰- یک مطالعه ی بالینی مشاهده ای گذشته نگر، از اثربخشی و ایمنی استفاده از لیزر Biolase Er;Cr:YSGG  با طول موج ۲۷۸۰ نانومتر، که به Fractional Handpiece متصل است، در درمان مشکلات مختلف زیبایی پوست، گزارش می دهد. هنگامی که رنگدانه های خوش خیم در پوست ظاهر می شوند، از ترکیبی از یک ماده ی شیمیایی ضد پیگمان و به دنبال آن تابش لیزر برای عبور از اپیدرم و رسیدن به درم، بمنظور هدف قرار دادن ملانین واقع در عمق پوست استفاده می شود. همچنین، نتایج موفقیت آمیزی در درمان بافت اسکار و جوان سازی صورت با رضایت بالای بیماران، با این روش به دست آمده است.

در بیشتر موارد در این مطالعه، از لیزرEr;Cr:YSGG ، با قدرت ۹ وات و در یک بار تابش در ۱-۲ جلسه درمان، استفاده شده است.

درمان با تابش انرژی لیزر با فرکانس ۱۰ هرتز توسط ۱۰ میکرو پرتوی فرکشنال بدون نیاز به بیهوشی با کمک آب و هوای فشرده اسپری شده توسط دستگاه ، انجام می شود.

هیچ یک از بیماران عوارض قابل توجهی را از خود نشان ندادند. تغییرات اپیدرم و درم، به عنوان نتیجه درمان، مفید تشخیص داده شد. اختلالات پوستی رنگدانه همراه با وضعیت کلی پوست صورت و فیبروز بافتی بهبود چشمگیری را نشان داده و مدت بهبودی به طور قابل توجهی کوتاه تر می شود.

علاوه بر این، در ارزیابی عینی نتایج، بیماران راضی یا بسیار راضی بودند و درمان را به سایرین توصیه می کنند. این وبینار در روز پنجشنبه ، ۱۷ سپتامبر ساعت ۱۰:۰۰ صبح به وقت نیویورک(EDT) برگزار می شود، برای شرکت در این وبینار به آدرس منبع مراجعه نمایید.

منبع: