Breaking News
Home / درباره ما

درباره ما

دکتر فرحناز فرخی نیا جراح و متخصص بیماریهای لثه

دکتر فرحناز فرخی نیا، دندان پزشکی عمومی خود را در سال۱۳۶۸ از دانشکاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تخصص پریودنتولوژی خود را در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ کردند.

ایشان فلوشیپ ایمپلنت های دندانی را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز درسال ۸۹ لغایت۹۱ گذرانده و سرتیفیکیت لیزر دیود را در تابستان ۱۳۹۳دریافت نمودند، ایشان در حال حاضر ضمن خدمت در سمت استادیاری در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، در مطب خصوصی در سطح شهر شیراز به ارائه ی خدمات به بیماران محترم اشتغال دارند.

سوابق اشتغال ایشان حاکی از خدمت در مناطق محروم (شهرستان شوشتر در استان خوزستان و شهرستان برازجان در استان بوشهر) در فاصله ی سالهای ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۶ است.

دکتر فرخی نیا از سال ۱۳۸۲ تاکنون در مطب خصوصی خود در خیابان ملاصدرای شیراز مشغول طبابت می باشند.

ایشان با سابقه ی تدریس پاره وقت در بخش پریودنتیکس دانشکده دندانپزشکی شیراز(۱۳۸۱-۱۳۸۶) و تدریس در دانشکده ی دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از جمله استادان موفق در زمینه ی دندانپزشکی کشورهستند. پروژه های تحقیقاتی دکتر فرخی نیا در مجلات داخلی و خارجی منتشر شده است که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بررسی کلینیکی بازسازی پاپیلای بین دندانی در کلاس ۳ و ۴ تحلیل لثه – مجله دانشکده دندانپزشکی شیراز ۱۳۸۰ و کنگره پیودنتولوژی اصفهان
  • تاثیر بیماری پریودنتال بر بیماری های قلبی عروقی- مجله دانشکده دندانپزشکی شیراز ۱۳۷۹
  • انواع پیوند لثه و روش های جراحی- باز آموزی مدون شیراز ۱۳۸۳
  • کاربرد لیزر در دندانپزشکی – مرکز بهداشت والفجر شیراز ۱۳۸۶

بیماران محترم می توانند با شماره های ۳۶۴۷۳۳۱۰ و ۰۹۳۰۰۴۰۸۵۱۷ در روزهای کاری هفته، برای تعیین وقت ویزیت تماس حاصل فرمایند، روزهای کاری دکتر فرخی نیا، بعداظهرهای روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهار شنبه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ می باشد.

آدرس مطب: شیراز، خیابان ملاصدرا، نبش کوچه ی ۴، ساختمان پزشکی ملاصدرا ، طبقه ی پنجم، مطب دکتر فرحناز فرخی نیا

adress

گروه پشتیبان این سایت :

  • سرپرست بخش علمی، جستجوی مطالب و ترجمه سرکار خانم ماندانا فرخی نیا
  • طراحی و پشتیبانی سایت جناب آقای مهندس سام محسنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *